ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze    |    gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00
32/ 376 91 60    517 607 095

Lekarze

lek. dent. Marcin Olek
stomatologia zachowawcza, endodoncja
lek. dent. Marcin Olek

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Dyplom uzyskał w 2018 roku, a egzamin końcowy zdał z trzecim wynikiem w kraju. Obecnie uczy się w Szkołe Doktorskiej ŚUM (Katedra Ortodoncji w Zabrzu). Intensywnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach oraz wykładach. W trakcie studiów był aktywnie zaangażowany w pracę kół naukowych, jest autorem kilku publikacji, za które otrzymał wyróżnienia i nagrody. Szczególnie interesuje go ortodoncja, w przyszłości ma zamiar zostać specjalistą w tym zakresie.

W tej chwili najważniejsze dla dra Olka jest stałe poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności praktycznych. W pracy z Pacjentem najwyższą wartość dla dra stanowi komunikacja. Jak sam mówi, dobra relacja Lekarz-Pacjent to już połowa sukcesu w leczeniu.

W wolnym od pracy czasie pan doktor uprawia wszystkie możliwe sporty (m.in. crossfit, bieganie, zimą narty). Gdy potrzebuje relaksu, wybiera pracę w ogrodzie i operę.

 

 

 


 
Certyfikaty
Wróć
MediRaty
Finansowanie usług MediRaty

Finansowanie usług medycznych w systemie MediRaty.

Dowiedz się więcej

Skontakuj się z nami!

Gabinety Specjalistyczne MERCEDENS Sp. z o.o.
ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze
tel. (32) 376 91 60

Oceń naszą pracę

Jeśli lubisz atmosferę, którą tworzy dla Ciebie nasz zespół.

Oceń nas na Facebooku     Oceń nas na Google