ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze    |    gabinet czynny: pn - czw: 9.00 - 20.00, pt: 9.00-14.00    | facebook blog
32/ 376 91 60    517 607 095
Telefon
Zadzwoń do nas!
Lokalizacja
Pokaż trasę dojazdu

O nas

Mercedens. Twój gabinet stomatologiczny

MERCEDENS Sp. z o.o. to gabinet dentystyczny w Zabrzu, który oferuje swoim Pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne, sprawdzonych specjalistów oraz nowoczesne, przyjazne podejście do stomatologii.

Wierzymy, że dzisiejsze leczenie to przede wszystkim profesjonalne podeście do Pacjenta, który w gabinecie czuje się komfortowo i bezpiecznie. Niewątpliwym atutem Mercedens jest zespół doświadczonych lekarzy oraz asystentek, którzy każdego dnia dbają o Wasze zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy trzy nowoczesne gabinety, specjalistyczny sprzęt i narzędzia, pracownię RTG, przestronną, wygodną poczekalnię oraz dobrą atmosferę, która, jak podkreślają nasi Pacjenci, wyjątkowo sprzyja leczeniu.

Jesteśmy dla Was już 15 lat.

Nasz gabinet znajduje się w przestronnym, jasnym i klimatyzowanym wnętrzu. Pracujemy w systemie pracy "na 4 ręce", w ułożeniu pacjenta w pozycji leżącej. Praca taka skraca czas zabiegu, pozwala zaoszczędzić czas Pacjenta i zmniejszyć do minimum towarzyszący mu stres.

Stosujemy nowoczesne materiały i urządzenia diagnostyczne. Posiadamy sprzęt do wykonywania zdjęć RTG w systemie radiowizjografii oraz mikroskop endodontyczny, umożliwiający prowadzenie zabiegów stomatologicznych w powiększeniu.

Nasza placówka dostosowana jest do przyjmowania Pacjentów niepełnosprawnych. Mercedens posiada również własny, dozorowany parking, tuż pod gabinetem.

 

Ważna informacja / RTG

Informacja o wpływie działalności gabinetu na zdrowie ludzi i środowisko.

Przeczytaj

MediRaty
Finansowanie usług MediRaty

Finansowanie usług medycznych w systemie MediRaty.

Dowiedz się więcej