ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze    |    gabinet czynny: pn - czw: 9.00 - 20.00, pt: 9.00-14.00    | facebook blog
32/ 376 91 60    517 607 095
Telefon
Zadzwoń do nas!
Lokalizacja
Pokaż trasę dojazdu

Dlaczego my?

Doświadczeni lekarze

Mercedens to zespół sprawdzonych, doświadczonych lekarzy, którzy do leczenia swoich Pacjentów podchodzą rzetelnie, życzliwie i z pełną uważnością. Warto wiedzieć, że w naszym gabinecie pracuje trzech specjalistów, w tym dwóch z tytułem doktora nauk medycznych:  dr n. med. Katarzyna Pakosz, specjalista periodontolog, dr n. med. Olaf Gruca, specjalista protetyki stomatologicznej oraz lek. stom. Agnieszka Socha, specjalista chirurgii stomatologicznej i chirurgii twarzowo-szczękowej.

Interdyscyplinarne podejście

Interdyscyplinarne podejście to podstawa leczenia nie tylko w stomatologii. W Mercedens, aby uzyskać precyzyjną diagnozę oraz wybrać najlepszy kierunek leczenia, konsultujemy naszych Pacjentów z lekarzami różnych specjalizacji - jeśli jest taka potrzeba - z chirurgiem, periodontologiem czy protetykiem - na miejscu w naszym gabinecie. Indywidualne podejście oraz interdyscyplinarne spojrzenie na każdego naszego Pacjenta pozwala na lepsze i bardziej przewidywalne efekty leczenia.

Udogodnienia dla Pacjentów

Mercedens znajduje się w nowoczesnym, przyjaznym, klimatyzowanym wnętrzu na parterze, dostosowanym dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Tuż pod gabinetem znajduje się duży parking. Wielu naszych Pacjentów docenia również elastyczne godziny pracy gabinetu oraz możliwość wizyt w godzinach porannych. Pracujemy od godziny 9.00 do godziny 20.00.

Urządzenia oraz materiały

Stosujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne urządzenia diagnostyczne. W Mercedens do dyspozycji naszych Pacjentów pozostaje m.in.: sprzęt do wykonywania zdjęć RTG w systemie radiowizjografii, mikroskop endodontyczny, umożliwiający prowadzenie zabiegów stomatologicznych w powiększeniu oraz specjalistyczna wirówka do pozyskiwania fibryny bogatopłytkowej, którą wykorzystujemy do zabiegów stomatologicznych oraz estetycznych.

Współpraca z pracowniami protetycznymi

Gabinet Mercedens od wielu lat współpracuje z najlepszymi pracowniami protetycznymi oraz technikami stomatologicznymi na Śląsku. Dzięki temu prace protetyczne, które stosujemy w leczeniu naszych Pacjentów są zawsze najwyższej jakości.

Poznaj nasz zespół

Zespół Mercedens

Oceń naszą pracę

Poświęcony czas oraz Twoja opinia są dla nas ważne.

Oceń nas na Facebooku     Oceń nas na Google     Oceń nas na Znanylekarz.pl