ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze    |    gabinet czynny: pn - czw: 9.00 - 20.00, pt: 9.00-14.00    | facebook blog
32/ 376 91 60    517 607 095
Telefon
Zadzwoń do nas!
Lokalizacja
Pokaż trasę dojazdu

Lekarze

dr n. med. lek. stom. Katarzyna Pakosz
dr n. med. lek. stom. Katarzyna Pakosz
specjalista periodontolog

Absolwentka ŚUM (dawniej Śląskiej Akademii Medycznej) na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym. Studia ukończyła w 1994 roku. Specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej uzyskała w 1998, a w 2006 roku również specjalizację z periodontologii. Pracownik Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej i Chorób Przyzębia w latach 1996-2006. W swojej pracy szczególną wagę przywiązuje do planowania leczenia oraz rzetelnej konsultacji swoich Pacjentów. Właścicielka Mercedens i jego dobry duch.

 

więcej
lek. stom. Elżbieta Deptuch-Rymaszewska
lek. stom. Elżbieta Deptuch-Rymaszewska
stomatologia zachowawcza, endodoncja, pedodoncja

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym. Dyplom uzyskała w 2001 roku. Systematycznie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu kursach, sympozjach i szkoleniach głównie z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i pedodoncji. Propagatorka poprawnej higieny jamy ustnej wśród dzieci. Na spotkaniach z maluchami w przedszkolach uczy, jak ważną rolę odgrywa profilaktyka.

więcej
dr n. med. lek. dent. Olaf Gruca
dr n. med. lek. dent. Olaf Gruca
specjalista protetyki stomatologicznej

Studia ukończył na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w 2012 roku. Wykładowca w Katedrze Protetyki i Materiałoznawstwa Stomatologicznego ŚUM. Prowadzi zajęcia ze studentami, równolegle zajmując się działalnością naukowo-badawczą. Specjalista z zakresu protetyki.

więcej
lek. stom. Agnieszka Socha
lek. stom. Agnieszka Socha
specjalista chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej
Studia na Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym (obecnie ŚUM) ukończyła w 2001 roku. W 2010 roku uzyskała specjalizację z chirurgii stomatologicznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach, a w  2017 roku pomyślnie zdała egzamin z drugiej specjalizacji: chirurgii szczękowo-twarzowej również na tym Oddziale. Od 2016 roku asystent Katedry Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej ŚUM w Katowicach.

 

więcej
lek. dent. Marcin Olek
lek. dent. Marcin Olek
specjalista ortodonta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Dyplom uzyskał w 2018 roku, a egzamin końcowy zdał z trzecim wynikiem w kraju. Obecnie uczy się w Szkołe Doktorskiej ŚUM, jest w trakcie specjalizacji z ortodoncji. W trakcie studiów był aktywnie zaangażowany w pracę kół naukowych, jest autorem kilku publikacji, za które otrzymał wyróżnienia i nagrody.

więcej
lek. dent. Katarzyna Olek
lek. dent. Katarzyna Olek
chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Asystentka dydatyczna Zakładu Propedeutyki Stomatologii Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Śląskiego Uniwersytetu Medycznego; obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

więcej
MediRaty
Finansowanie usług MediRaty

Finansowanie usług medycznych w systemie MediRaty.

Dowiedz się więcej

Skontakuj się z nami!

Gabinety Specjalistyczne MERCEDENS Sp. z o.o.
ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze
tel. (32) 376 91 60

Oceń naszą pracę

Poświęcony czas oraz Twoja opinia są dla nas ważne.

Oceń nas na Facebooku     Oceń nas na Google     Oceń nas na Znanylekarz.pl