ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze    |    gabinet czynny: poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00
32/ 376 91 60    517 607 095

Lekarze

dr n. med. lek. stom. Katarzyna Pakosz
dr n. med. lek. stom. Katarzyna Pakosz
specjalista periodontolog

Absolwentka ŚUM (dawniej Śląskiej Akademii Medycznej) na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym. Studia ukończyła w 1994 roku. Specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej uzyskała w 1998, a w 2006 roku również specjalizację z periodontologii. Pracownik Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej i Chorób Przyzębia w latach 1996-2006. W swojej pracy szczególną wagę przywiązuje do planowania leczenia oraz rzetelnej konsultacji swoich Pacjentów. Właścicielka Mercedens i jego dobry duch.

 

więcej
lek. stom. Elżbieta Deptuch-Rymaszewska
lek. stom. Elżbieta Deptuch-Rymaszewska
stomatologia zachowawcza, endodoncja, pedodoncja

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym. Dyplom uzyskała w 2001 roku. Systematycznie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu kursach, sympozjach i szkoleniach głównie z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i pedodoncji. Propagatorka poprawnej higieny jamy ustnej wśród dzieci. Na spotkaniach z maluchami w przedszkolach uczy, jak ważną rolę odgrywa profilaktyka.

więcej
lek. dent. Olaf Gruca
lek. dent. Olaf Gruca
specjalista protetyki stomatologicznej

Studia ukończył na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w 2012 roku. Wykładowca w Katedrze Protetyki i Materiałoznawstwa Stomatologicznego ŚUM. Prowadzi zajęcia ze studentami, równolegle zajmując się działalnością naukowo-badawczą. Specjalista z zakresu protetyki.

więcej
lek. stom. Agnieszka Socha
lek. stom. Agnieszka Socha
specjalista chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej
Studia na Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym (obecnie ŚUM) ukończyła w 2001 roku. W 2010 roku uzyskała specjalizację z chirurgii stomatologicznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach, a w  2017 roku pomyślnie zdała egzamin z drugiej specjalizacji: chirurgii szczękowo-twarzowej również na tym Oddziale. Od 2016 roku asystent Katedry Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej ŚUM w Katowicach.

 

więcej
lek. dent. Aleksandra Lipka
lek. dent. Aleksandra Lipka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. W trakcie studiów, członek Zarządu Zabrzańskiego Oddziału PTSS oraz redaktor Be Active Dentist Tribune.  Aktywnie zaangażowana w pracę wielu kół naukowych, co przyniosło jej liczne nagrody na krajowych i międzynarodowych konferencjach. 

Intensywnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w sympozjach oraz specjalistycznych kursach, min. z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki.

więcej
MediRaty
Finansowanie usług MediRaty

Finansowanie usług medycznych w systemie MediRaty.

Dowiedz się więcej

Skontakuj się z nami!

Gabinety Specjalistyczne MERCEDENS Sp. z o.o.
ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze
tel. (32) 376 91 60

Oceń naszą pracę

Jeśli lubisz atmosferę, którą tworzy dla Ciebie nasz zespół.

Oceń nas na Facebooku     Oceń nas na Google