ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze    |    gabinet czynny: pn - czw: 9.00 - 20.00, pt: 9.00-14.00    | facebook blog
32/ 376 91 60    517 607 095
Telefon
Zadzwoń do nas!
Lokalizacja
Pokaż trasę dojazdu

Lekarze

dr n. med. lek. stom. Katarzyna Pakosz
specjalista periodontolog
dr n. med. lek. stom. Katarzyna Pakosz

Absolwentka ŚUM (dawniej Śląskiej Akademii Medycznej) na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym. Studia ukończyła w 1994 r. Specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej uzyskała w 1998, a w 2006 roku również specjalizację z periodontologii. Pracownik Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej i Chorób Przyzębia w latach 1996-2006. Uczestniczka wielu szkoleń dotyczących estetyki uśmiechu, protetyki i periodontologii, a w ostatnim czasie również implantologii.

Jako specjalista periodontolog wie, jak ważną rolę w zachowaniu zdrowia jamy ustnej stanowi systematyczna, poprawna jej higiena, dlatego konsekwentnie i do wielu lat uczy dobrych nawyków swoich Pacjentów. Szczególną uwagę przywiązuje do konsultacji, a przede wszystkim do diagnostyki Pacjenta, wiedząc, że to ona stanowi klucz do skutecznego leczenia. W swojej pracy chętnie wykonuje też zabiegi protetyczne. Cieszą ją jej spektakularne efekty oraz nowe, piękne uśmiechy Pacjentów.

Prywatnie interesuje się geografią i lubi podróżować. Uwielbia sport. Jest laureatką wielu nagród w zawodach narciarskich w kraju i zagranicą (m.in. wicemistrzyni w Super G i Gigancie, w Mistrzostwach Śląska Lekarzy, w Pucharze Zabrza). Kocha góry pod każdą postacią, również te zatrzymane na fotografiach.

 

 

Wróć
MediRaty
Finansowanie usług MediRaty

Finansowanie usług medycznych w systemie MediRaty.

Dowiedz się więcej

Skontakuj się z nami!

Gabinety Specjalistyczne MERCEDENS Sp. z o.o.
ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze
tel. (32) 376 91 60

Oceń naszą pracę

Poświęcony czas oraz Twoja opinia są dla nas ważne.

Oceń nas na Facebooku     Oceń nas na Google     Oceń nas na Znanylekarz.pl