ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze    |    gabinet czynny: pn - czw: 9.00 - 20.00, pt: 9.00-14.00    | facebook blog
32/ 376 91 60    517 607 095
Telefon
Zadzwoń do nas!
Lokalizacja
Pokaż trasę dojazdu

Usługi

Odmładzanie i regeneracja skóry. Zabiegi I-PRF

Odmładzanie i regeneracja skóry. Zabiegi I-PRF

Zabiegi na twarz z fibryny bogatopłytkowej I-PRF skierowane są do tych Pacjentek/Pacjentów, którzy potrzebują naturalnego odmłodzenia skóry oraz jej regeneracji. Efekty są widoczne bardzo szybko (już po ok. 2-3 tygodniach od pierwszego zabiegu). Skóra jest wyraźnie nawilżona i rozświetlona. Poprawia się jej napięcie i elastyczność. Twarz nabiera blasku, a kolejne zabiegi (zaleca się wykonanie ich w serii) wyraźnie wspierają podtrzymanie efektu naturalnego odmłodzenia.

Zobacz też, jak fibryna bogatopłytkowa wspiera zabiegi stomatologiczne.

Fibryna bogatopłytkowa (I-PRF) to naturalny koncentrat płytkowy nowej generacji, pozyskiwany z krwi własnej Pacjenta. Podanie preparatu składającego się przede wszystkim z płytek krwi naturalnie inicjuje organizm do samonaprawy. Uwalniane z płytek krwi czynniki wzrostu i cytokiny zwiększają i przyśpieszają proces gojenia w miejscu podania. To własnie dzięki temu zabiegi z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej tak znakomicie działają na wygląd i kondycję skóry - regenerują ją, nawilżają, poprawiają ukrwienie i wyraźnie ją wygładzają.

Pamiętajmy jednak, że fibryna bogatopłytkowa I-PRF nie przynosi efektu jak wypełniacze czy inne popularne zabiegi odmładzające medycyny estetycznej. Efekt jest naturalny i znacznie subtelniejszy. Dlatego zanim zdecydujesz się na zabieg, umów się na wizytę konsultacyjną w gabinecie.

Wykorzystanie własnej krwi Pacjenta wyklucza ryzyko nietolerancji, alergii czy reakcji immunologicznych, dlatego zabieg jest w pełni bezpieczny - polecany zwłaszcza przez osoby ceniące sobie naturalne preparaty do regeneracji i odmładzania skóry.

Efekty zabiegu z użyciem I-PRF fibryny bogatopłytkowej

  • regeneracja skóry,
  • wypłycenie zmarszczek,
  • poprawa elastyczności,
  • nawilżenie, wygładzenie skóry,
  • ujednolicenie jej kolorytu,
  • poprawa ukrwienia skóry,
  • efekt wyraźnie rozświetlonej, młodszej twarzy.

Zabieg  składa się z trzech etapów, tj.: pobrania krwi, odwirowania jej składników (fibryny bogatopłytkowej) w specjalnej wirówce, następnie podanie jej Pacjentowi. Cała procedura jest prosta i nie wymaga specjalnych przygotowań. Każdorazowo jednak lekarz przeprowadza wywiad z Pacjentem, na podstawie którego indywidualnie ustala procedury zabiegowe oraz leczenie przeciwbólowe.

 


Wróć
Ważna informacja / RTG

Informacja o wpływie działalności gabinetu na zdrowie ludzi i środowisko.

Przeczytaj

MediRaty
Finansowanie usług MediRaty

Finansowanie usług medycznych w systemie MediRaty.

Dowiedz się więcej

Skontakuj się z nami!

Gabinety Specjalistyczne MERCEDENS Sp. z o.o.
ul. Wolności 540E, 41-806 Zabrze
tel. (32) 376 91 60

Bądź na bieżąco
Bądź na bieżąco na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na Facebooku.